devojka me izludjuje

mikri95

Doktore, mene moja devojka izludjuje svojim tripovima.. imali smo odnos nezasticen, a pre toga 2 ned je popila onu pilulu, i opet dobila mens. Potom negde u junu, na pocetku, smo imali taj nezasticen odnos. Kasnila joj je menstruacija i isla je kod doktora i rekao joj je da nije trudna. Potom je i dobila menstruaciju. Imala je neke porodicne probleme, i sad je boli zeludac i podriguje, i ne moze u wc kao ranije, pa sad umislja trudnocu i neke bolesti. Nista joj ne fali, sve moze da jede, ne smetaju joj mirisi, hrana, cigare. Samo se tripuje. Ja pokusavam da je umirim, ali nista. Da ide kod psihologa? Sta da radim sa njom? Izludjuje me

Dejan Šakoronja, dr. med.

To morate rješiti vas dvoje među sobom. Savjetujem da otiđe ginekologu i da evenutalnu započne s kontracepcijskim pilulama pa neće imati te paranoične misli.