*diane 35 i moguća trudnoća*

worry

Poštovani,
pijem Diane 35 već godinu dana zbog sindroma policističnih jajnika. Neki dan mi je završila menstruacija i počela sam piti novu karticu tih pilula. Za 4 dana imala sam spolni odnos i dečko je svršio u mene. Zanima me mogu li ostati trudna!?
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne možete nikako.

worry

I još nešto: mene ginekolog nije poslao na analizu krvi prije nego sam počela piti te pilule. Čitala sam da je to zato jer sam zdrava i nemam neke druge zdravstvene probleme. Što Vi kažete na to? Zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nakon iscrpno uzete anamneze, te ginekološkog pregleda i pregleda dojki, ja svojim pacineticama preporučam laboratorijsku obradu.