Dijagnoza

barbarad1

Poštovana doktorice,

bila sam na redovitom ginekološkom pregledu i ginekolog mi je rekao da je sve u redu, ali mi je u karton napisao dijagnozu Ifectiones vaginae et infectiones vulvae aliae.
Zanima me što to znači? Poslije poroda imala sam nekoliko upala, pa me zanima je li i ovo neka upala.

Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, upala u rodnici i vanjskom spolovilu. To znače te dijagnoze.

barbarad1

Hvala na odgovoru, ali zanima me zašto mi je doktor poslije pregleda rekao da je sve u redu a u dijagnozi to napisao? Nikakav lijek nisam dobila, ništa! Zar se to ne bi trebalo izlječiti?

Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, trebalo bi.

barbarad1

Možete li mi molim Vas objasniti koji bi bio postupak kod lječenja? Često i mam upale i doktor mi je prošli put dao vaginalete, ne znam točno koje, i kremu i upala je prošla da bi se za nekoliko mjeseci opet pojavila. I evo sad opet!

Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne mogu vas liječiti na neviđeno i dati Vam neki savjet bez pregleda.
Predlažem Vam da se javite svome liječniku.