dlakavost lica

danuna

Poštovani, molila bih Vas savjet . Imam 37 godina majka dvoje djece i na piluli sam od 2001 bez pauze. odmah nakon poroda doktorica mi je dala cilest sve dok ga nisu povukli ,odmah nakon toga sam počela piti triquilar. Međutim prije nekih godinu ,godinu i pol počrle su mi nekakve svjetle dlake rasti po licu i brkovi .!!! obratila sam se svojoj doktorici ,koja mi savjetuje hormonalnu spiralu , ja sam još uvijek na triqilaru i očajna sam a spirele se bojim i nemam je namjeru stavljat. zadnja menstruacija je kratka i mršava..... hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte s Dianama, ili bolje Yazom ili Belarom jer oni imaju antiandrogeni učinak. Uz Mirenu vam se neće povući niti smanjiti dlakavost.