doksiciklim

rozy

pozdrav

imam 30 godina godinu i pol ja i suprug radimo na djetetu i sad menstruacija kasni. ali za vrijeme ove ovulacije pila sam doksiciklin zbog upale na vratima maternice. napravila sam test pred 4 dana i pozitivan je na trudnoću.
zadnji menzin sam imala 24.08 , a dobbivam svakih 28 dana točno u dan.
zanimaju me posljedice tog ljeka, jako sam zabrinuta i uznemirena.

hvala za odgovor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije preporučen u trudnoći. Daljnje detalje morate dogovoriti sa svojim ginekologom i kliničkim farmakologom.

rozy

Zahvaljujem na odgovoru.
Zanima me jos koliko je on opasan i sta mi preporucate posto sam sada u velikom strahu a ginekologica mi je na godisnjem do ponedjeljka pa ne znam sta sada. Dijete zelimojako.
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoću svakako valja nastaviti.

rozy

poštovani

hvala Vam na odgovoru, puno ste me umirili.bila sam jako uznemirena.

lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.