Drugi odnos bez kondoma

mitarl

Imao sam odnos s djevojkom, sa kondomom i svršio sam van nje, u kondom. Nakon pola sata imali smo ponovo odnos, koji je trajao oko jednog minuta, ali bez kondoma i nisam svršio. Između ova dva odnosa sam urinirao, oprao penis i obrisao ga peškirom. Baš taj dan bio joj je dan ovulacije (ako je vjerovati aplikaciji na mobilnom telefonu). Zanima me postoji li mogućnost trudnoće i kolika je, zbog drugog odnosa, iako sam prije njega urinirao, oprao i obrisao penis?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Sigurno nije ostala količina sjemena dovoljna za oplodnju.