Duphaston i inofolic

Miwe

Postovani koja je najkraca doza duphastona za dobivanje menzisa?danas 18 dc,inace pijem inofolic(myo-inositol i folna) dal se smije pit sa duphastonom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smijete uzimati s Duphastonom.
Može se dati 3x1 /7 dana to je najveća i najkraća mogućnost izazivanja prijelomnog krvarenja.

Kumica1

Pozdrav. Trenutno samo 6+4, zbog smeckastog iscjetka koji je trajao 5 dana prosli tjedan pijem duphaston 3x1. Inofolic pijem od 10mj jos. Sad mi je gin dala folacin. Da li se inofolic smije piti u trudnoci? I hocu li imati komplikacija ako se s inofolica prebacim na folacin? Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, neće biti nikakvih problema ako se prebacite na folacin. I jedan i drugi preparat se smiju uzimati u trudnoći. Folacin možete dobiti preko recepta.