duphastone kod krvarenja između ciklusa

snjezanaf

Poštovanje,mjesečnice su mi bile 12.3,16.4,zatim se 6.5 pojavilo slabo krvarenje koje je trajalo 8 dana,pregledao me moj ginekolog te mi rekao da je to zbog ciste na desnom jajniku veličine 3,5 cm,endometrij je bio 4mm,rekao je da to nije zabrinjavajuće te mi dao duphastone 12 dana po dvije tablete,nakon čega bi u roku 7 dana trebala doć mjesečnica.danas je 8 dan od zadnje tablete ali mjesečnice nema,pojavila se samo lagana bol u leđima koja se i inače javi prije.savjet neki? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte još koji dan da nastupi menstruacija.

snjezanaf

Poštovani.mjesečnica je došla 6.6 ali je slabijeg inteziteta,jeli moguće da je to od duphastona?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da ne.

snjezanaf

poštovani,još jedno pitanje jer je moja ginekologica na godišnjem,danas mi je zadnji dan krvarenja tj krvarenje se pokaže samo nakon mokrenja kap dvije,dali da nastavim sa uzimanjem duphastona ponovno? hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte ali od 16. dana ciklusa. Prvi dan menstruacije je i prvi dan ciklusa.

snjezanaf

doktore zahvaljujem na odgovoru,samo još jedno pitanje,jučer mi je kolegica rekla da se za vrijeme ciste na jajniku ne smije imati spolni odnos,a meni to moj ginekolog nije spomenuo,dali je to istina ?

mc91

Dobar dan..dobila sam Duphaston kroz 10 dana 2X, radi poticanja mjesečnice..prvi dan kad sam krenula s uzimanjem tableta, nisam popila dvije, jednu sam zaboravila, slijedeće dane sam normalno pila dvije po danu, sutra je deseti dan od kad ih pijem, i ako sad sutra popijem zadnje dvije, hoće li biti sve uredu što se tiče dolaska mjesečnice, bez obzira što sam prvi dan jednu propustila?
Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Snježana možete imati odnose.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mc trebali bi dobiti menstruaciju do 10 dana nakon prestanka uzimanaj Duphaston.

snjezanaf

Doktore tablete da uzimam od 16. Do 23.dana ciklusa 2*1 ? Zahvaljujem na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da tako uzimate.