Geonistin

dolores1102

Poštovani,
Trudna sam 19 tjedana, zbog iscjetka prepisane su mi geonistin vaginalete. Dvije sam dosad stavila međutim javili su mi se grčevi i težina u donjem trbuhu te kad sam išla citati malo o geonistinu vidjela sam da se samo ako je nužno potrebno primjenjuje u trudnoći. Inace, iznenadila sam se sto mi je uopće prepisan jer sam smatrala da je taj iscjedak normalan posto drugih simptoma nisam imala.
Molim vas za odgovor je li opasan i jesu li te dvije vaginalete mogle naštetiti kako bebi?
Hvala i lijepi pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nisu mogle naštetiti. Nastavite ih koristiti dlje bez straha.