Gljivicna infekcija

Zvijezdica1234

Pozdrav,

Naime, u 9.mjesecu primjetila sam zuckasti iscjedak intenzivnog mirisa i slabiji svrab na vagini. Javila sam se ginekologici koja mi je savjetovala canesten. Uzela sam ga, odradila terapiju, no nista se nije poboljsalo. Nakon toga prepisala mi je jos 2 lijeka (kojima se ne sjecam ime) i mome decku antibiotike, no stanje je jos uvijek isto.
Zanima me sto da slijedece uzmemo da stanemo ovome na kraj?

Danas sam osjetila jacu bol u desnom jajniku i jako me strah da se od gljivicne infekcije ne pretvori u nesto opasnije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da učinite briseve na aerobe, anaerobe, klamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Terapija će se ordinirati prema nalazima, ukoliko bude potrebno.

privatno92

Poštovani, zanima me koje su najbolje tablete za vaginalnu infekciju? Jesu li plimycol tablete za rodnicu dobre i kolika im je cijena u ljekarni?

Ivo Balenović, dr. med.

Plimycol vaginalete su dobre za gljivičnu infekciju, a cijena im je oko 10 - 15 kuna.