Gljivična infekcija

Tutti

Tjedan dana prije početka menstruacije dobila sam gljivičnu infekciju koju sam liječila Canesten kremom. Infekcija se gotovo u potpunosti povukla do početka menstruacije, međutim menstruacija je drugačija. Krv je pomješana sa prozirnim iscijetkom i ima je jako malo. Ne mogu ni napuniti uložak. Iscijedak/krv nema neugodan miris i ponekad je smeđe boje. Inaće mi je menstruacija ponekad neredovita (imam 16 god). Jeli ovo poslijedica gljivične infekcije?

Hvala unaprijed

Višnja Tadić, dr. med.

Ovo kako ste opisali mensrualnu krv ne bi trebalo imati veze sa gljivičnom infekcijom. Bilo bi dobro da posjetite ginekologa -inju i porazgovarate detaljno o problemu.