Gljivicna infekcija

zujkica1234

Poštovani,imam jedno kratko pitanje.

Prije tjedan i pol dana dobila sam gljivice dole i ginekolog mi dao canesten vaginalete.nakon 3 dana koristenja povuklo se i sada mi je dobro.Ali menstruacija mi kasni evo sad vec 4 dan.dali vaginalete utjecu na menstrualni ciklus? jer danas su me jajnici malo poceli bolit i dok mokrim...imala sam spolni odnos ali zasticeni.tako da ne razumijem u cemu je stvar...bilo bi Vam jako zahvalna na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija Vam ne može kasniti zbog primjene vaginaleta.

solodingelo

Postovani, vec odavno imam problem sa infekcijom..doktorica mi je propisala canesten mast i tablete koje je unose oralno, s obzirom da nisam imala odnos.medjutim, nisam primjetila nikakvo poboljsanje.zanima me da li smijem koristiti vaginalete ukoliko nisam imala odnos.i da li postoji neki drugi nacin lijecenja ukoliko ovaj nije moguc u mom slucaju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete koristiti canesten vaginalnu kremu s aplikatorom.
No ako vam se smetnje nisu povukle treba evaluirati vaš slučaj i vidjeti da li se uopće radi o gljivičnoj upali.