grčenje maternice

lana9111

pozdrav, zanima me o čemu se radi.. imala san odnos sa snošajem 4 dana prije plodnih dana i 3 dana nakon ovulacije.. nakon toga san počela osjećati grčenje u maternici i bolove u području maternice i jajnika... zanima me dali je došlo možda do oplodnje ili je neka cista ili nešto drugo u pitanju..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje je preopčenito pa vam ne mogu odgovorit. Moguća je i cista i trudnoća upala i još s štošta drugo.