Gynophilus vaginalete

Leptirica89

Poštovani,

Već 7 dana koristim Gynophilus vaginalete.Stavljam ih samo navečer,pred spavanje.U bočici mi je ostalo još 7 vaginaleta i zanima me da li da ih nastavim koristiti ili da napravim pauzu (budući da mi se bliži i mjesečnica)? Koliko dugo se inače koriste vaginalete?Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, prekinite tijekom menstruacije. Nakon toga još kroz 7 večeri i bit će dovoljno za ovu prigodu.

bubi84

Postovani,
da li Gynophilus SR tablete sa produzenim delovanjem mogu da se koriste u trudnoci?
Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno ih možete koristiti.