HK i menstruacija

petra

Poštovani,
godinu dana uzimam Cilest, i do sada je menstruacija nastupila 4-5 dan nakon uzimanja zadnje pilile. Međutim, sada mi se dogodilo da sam menstruaciju dobila a jos imam jednu tabletu za popiti. Uzimam ih redovno, ni jednu nisam preskocila.

Hvala i sretna 2005.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Petra,
nisu rijetka krvarenja za vrijeme uzimanja hormonske kontracepcije (HK). Nastavite redovito uzimati HK i zbog toga se ne brinite.