hormon prolaktin da ili ne

dandulina

postvani doktore,ja sam u inostranstvu i veoma mi je tesko ovde ic doktoru jer moram cekati cak i po dva meseca pa sam htela da vas pitam,e ovako,ja sam zadnju menstruaciju dobila 13.02.2014,toga prvog dana menstruacije pocele su grudi da me bole isto kao kada bole pred menstruaciju ali evo vec tri nedelje ja osecam isti bol,i juce sam slucajno istisla neku tecnost to je bilo nesto sasvim malo,na papirnoj maramici samo kao jedna tacka,e sada od kako sam ja to istisla manjeme grudi bole i danas vec toga nema pokusavala sam da istisnem ali nema nicega ,pa sam htela da vas zamolim da mi kazete dali je to nesto opasno i da moram ic doktoru i ako cu cekati dugo ili je sve ok,ja sam pomislila da nije povecan prolaktin,ali koliko znam ako je prolaktin povecan onda ima mleka a ja hvala bogu nemam toga,u slucaju ako je povecan prolaktin dali biste mogli da mi kazete kakve bih tablete uzela da bi mi se to regulisalo.unapred hvala i nadam se da je sve ok...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate nigdje ići i ne istiskavajte dojke. Dolaskom i prestankom menstruacije doći će i do nestanka tegoba.