imali sanse da zatrudnim

dandulina

postovani doktore,zadnju mesntruaciju sam imala 13.02.2014,nezasticene odnose sam imala 20.02,21.02,23.02,24.02,i 25.02,i neznam dali su mi to bili plodni dani molim vas ako mozete da mi kazete dali sam tih dana ubola plodni dan i dali imam sanse da zatrudnim,unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imali ste odnose u plodnim danima. Svakako da postoji šansa za trudnoćom.

vesppuci

Poštovani pozdrav!
Ovako imam pitanje u vezi trudnoće, cura i ja smo imali odnos sa subote na nedjelju, točnije oko ponoći smo shvatili da mi je kondom pukao ali ja sam vec svrsio(nisam siguran dal sam u nju ili ne jer uvjek povučem van prije svršetka, jedino neznamo kad je puknuo kodom), njoj su navodno neplodni dani tj ona kaze da je menstruacija trajala 6 dana točnije od 23.2 do 28.2, prestala je krvariti 28.2 ujutro (Petak), odnos je bio u subotu navečer tj dan poslije menstruacije, trenutno nema ginekologa do utorka a to je vec naknap s vremenom (72 sata) da se tableta popije, da li preporučujte da ju popije svejedno u utorak ili je sigurno da je dan poslije menstruacije neplodan, također menstruacja joj je pravilna bila svih ovih mjeseci trajala je 6 dana +/- 1dan

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neplodni su dani, ciklusi redoviti te mislim da vam ne treba postkoitalna zaštita.

suzzca28

decko i ja imali smo spolni odnos za vrijeme mjesecnice (2. dan) i ejakulirao je u mene
Zanima me da li postoji sansa da zatrudnim?
to je bilo jucer, pa ako postoji da li da popijem anti baby pilulu ili sta..?

s postovanjem, hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi redoviti na godišnjoj razini neće doći do trudnoće.

petraaaa236

Postovani inace mi menstruacija nije redovita,ali zadnji mjesec mi je dosla tocno u dan..imala sam nezasticene odnose dva puta ..oba puta decko je ejakulirao u mene,ali drugi put nista nije iscurilo,kao da nije ejakulirao a je..znam da se ne moze pouzdano oslanjat na plodne neplodne dane ali po izracunu spadaju plodni dani..postoji li sansa da zatrudnim?

Nikiii74748596

Postovani,ginekolog mi je prepisaoo Plimycol 200 mg tablete za rodnicu.Pijem takodet yazz,i danas mi jr prva bijela tableta pa me zanimala posto moram samo tri dana pit mogu li krenut danas pa mi je zadnja u srijedu navece a u cetvrtak bi trebala dobiti menstruaciju(najcesce je dobim navece ali prije sam je dobila ujutro i popodne).Da li bi te vaginalete poremetile menstrauciju ili da pocenem nakon menstruacije ?u uputama pise da ako se peiblizava vrijeme menstruacije da lijecenje Plimycol mora biti zavrseno. I naravno oce li te vagibalete utjecati na ucinkovitost pilula ? U uputama pise d smanjuje djelatnost sredstava od lateksa a za kont.pilule nepise nista.Smijem li nakon njih imat normalno odnos ili sa zastitom ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Petra, naravno da postoji šansa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niki možete imati odnose sa zaštitom da se upala sanira.
Možete baciti bijele i krenuti s novim blisterom.

Nikiii74748596

Postovani,hvala na odgovoru.Posto sam malo kasno procitala vec sam popila prvu bijelu tabletu.Iz tog razloga cu sacekat menstruaciju te nakon nje tri dana koristit te tablete.Zanima me sljedece,da li trebam i koliko dugo nakon tih tableta koristit dodatnu zastitu jer za vrijeme njihovog koristenja (ta tri dana koja ce vjerovatno biti u prvom redu blistera) ne mislim imati odnose.Veoma mi je vazno da djelotvronost jaza ostane potpuna, stoga pitam.Hvala Vam.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba dodatna zaštita.

petraaaa236

a može li gljivična infekcija utjecati na plodnost?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može.

Poštovani...
Imala sam prvi seksualni odnos 2.5. , 2 dana prije nego mi je trebala biti menstruacija, stoga su bili neplodni dani. Nije ejakulirao u mene, bio je tu svega 5-10s, čak ne vjerujem ni da je izišla tekućina prije ejakulacije, pošto je bio potpuno suh kada je izašao. Kasni mi već 2.dan, mada sam bila dosta pod stresom zadnji mjesec, sumnjam da je i od toga, ali me zanima da li je moguće da sam trudna ukoliko je izišla ta tekućina prije ejakulacije dok je bio u meni?

medvjedic

Pozdrav!
Ja i momak već par mjeseci imamo redovne seksualne odnose..menstruacije su mi uvijek većinom uredne nikad nije kasnila da je nisam imala jedan mjesec kad bi kasnila to bi bilo najmanje 3-4 dana. S obzirom da imamo redovne seksualne odnose i to bez zaštite čudno mi kako već nisam ostala trudna.Zadnja menstruacija mi je bila 15.4 ii u subotu sam imala ovulaciju di smo imali seksualni odnos bez zaštite...znam da su velike šanse da sam i zatrudnjela (voljela bi) happy..ali brine me to šta povremeno na dane osjecam peckanje pri mokrenju i šta u zadnje vrime često odlazim na mokrenje..zanima me dali je to nešto opasno?i dali zbog toga možda ne mogu ostati trudna ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lalena ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Medvjedić, to nema veze s mogućnošću da ostenete trudna. Ako imate smetnje s mokrenjem, napravite test na trudnoću.

petraaaa236

aha..jos me samo zanima kako to da je momak ejakulirao u mene i sto posto je siguran da je,a nista mi nije iscurilo,doslovno kao da i nije..je li to može značiti da je veća sansa da ostanem trudna ako je tako duboko otisao ejakulat? Unaprijed hvalaa

medvjedic

Hvala vam na odgovoru happy Svakako cu napraviti test happy od Ovulacije nisam imala nekih velikih iscjedaka no danas sam bas osjetila iscjedak..normalne boje i ne bez jakog mirisa dali je to neki znak trudnoce ili je to normalno?