Infolic s kontracepcijskim pilulama

Tina2126

Poštovani
Muz i ja radimo na djetetu godinu dana imam policisticne jajnike i doktorica mi je propisaLa lyndilette 20 da ih pijem 3 mjeseca da pokrenem jajnike i rekla je da ak si mogu priustim lijek infolic da pijem s kontracepcijama
Nerazumijem zasto moram pit kontracepcije ak ovaj lijek isto sluzi za reguliranje ciklusa molim savjet. Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako radite na djetetu prekinite s uzimanjem kontracepcijskih pilula. Inofolic je dodatak prehrani koji sadrži mioinozitol i folnu kiselinu i pomaže u liječenju policističnih jajnika. Budući da kod Vas godinu dana nije došlo do trudnoće savjetujem da se javite u neki od centara za humanu reprodukciju radi detaljnije obrade.