Intermenstrualno krvarenje

Iskra81

Postovani doktore,
inace imam obilne i redovne menstruacije, medjutim ovog mjeseca mi se par dana posle regularne menstruacije pojavio taman smedji iscjedak, koji je trajao nekoliko dana, da bih zadnja 2 dana dobila krvarenje u obimu kao 2-3 dan ciklusa.
Da napomenem da sam u vrijeme dobijanja regularne menstuacije bila na putu, koji je bio prilicno fizicki iscrpljujuci.
Potreban mi je savjet da li da idem kod ljekara u vrijeme dok imam ovo krvarenje ili po prestanku ili da sacekam sledeci mjesec da li ce se ciklus unormaliti?
Hvala puno unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte sljedeći ciklus. Ne vjerujem da se radi o nećem ozbiljnijem. Navedene okolnosti mogu rezultirati smetnjama popout vaših.