iscjedak

kiki0101

Pozdrav,
Postovani, pitala bih vas u vezi sljedeceg:dakle poslije svake menstruacije, tj.10-15. Dan pojavi mi se sekret, nekad manje nekad vise, ali sada sam primjetila da mi ima kao malo krvi, pa sta bi to moglo biti.Takodje skoro sam bila kod ginekologa I rekao mi je da je sve uredu, ali da postoji neka ranica, koja nije opasna I nije mi dao nista za lijecenje.
LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o periovulacijskom krvarenju.

Aporia

Poštovanje,

Dakle, moj problem je sljedeći, oko 08.09 su počeli problemi, primijetila sam iscjedak tamne boje, sukrvicu na donjem vešu. Menstruaciju sam trebala dobiti 14.09 a dobila sam je 16.09 s tim da je ona dosta oskudna, što inače nije slučaj. Juče (17.09) sam primijetila tamno smeđi, gotovo crni iscjedak. A menstruacija je i dalje oskudna. Da dodam, povremeno imam stomačne bolove, negdje pri dnu. Nekada su obični tupi bolovi, nekada samo neka vrsta mučnine. Ponekada mi se desi i nesvjestica, slaba.
Šta to može biti? Može li biti trudnoća? (P.S. Porodila sam se prije 7mj. i od tada sam imala regularne menstuacije, sve do sada)

LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je trudnoća, cista, vanmaternična trudnoće, endometrioza, upala i sl. Svakako savjetujem pregled i UZV.

Aporia

Da napomenem da sam 10.09. radila test i bio je negativan... :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Onda ostaju ostali navedeni uzroci.