iscjedak

nepoznata plava

Doktore, rodila sam prije 6 mj, ne dojim, imala sam tri menstruacije, zadnju 25.9. Sad cekam opet, bar se nadam... No cijeli ciklus imam bas pojacan iscjedak, sluz kao da su plodni dani. Zasto to? Bila sam na pregledu prije te zadnje m i bilo sve super.. Brine me ta sluz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sluz je odraz hormonskih zbivanja. Ako ste bili na pregledu ne vidim problem.

deja-vz

Postovani,
U zadnjih nekoliko dana imam puno bjelkastog kao bjelanjak gustog iscjetka bez nekog posebnog mirisa. Imam i urinarnu infekciju koja je danas otkrivena 3 plusica krvi i proteina, jake bolove u donjem dijelu leda i bolove u zelucu.. ako je povezano, sta mi je? Danas mi je 30 dan ciklusa i ciklusi su mi jako neredoviti od poroda koji je bio prije godinu i pol. Prije 2 tjedna sam bila kod ginekologa i rekao je da je sve ok.
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite Canesten vaginalete kroz tri večeri.

gmmm

Poštovani!
Zadnja 3 dana iscjedak mi obilan i bjelkasto-zuckast. Odnos sam imala 24.dana ciklusa al je kondom pukao, iako je mala sansa da je sperma bila u vagini. Inace mi je ciklus 26. ili 27. dana, dok eto taj iscjedak mi se pojavio 27.dana. Je li mi mozete reci o cem se tocno radi, trudnoci ili nekom poremecaju jer sam do 5 dana prije tog cudnog osjecaja curenja i bjelkasto-zuckastog iscjetka pila antibiotike.
Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Riječ je o gljivičnoj upali rodnice i vanjskog spolovila. Sugeriram Canesten tri dana vaginalete i kremu izvana.
Nema veze s trudnoćom.