Iscjedak

anke90

Postovani,zanima me dali je normalno da iz vagine izlazi prozirni komadic mali koji izgleda kao zelatina.Inace imala sam spontani u drugom misecu koji je osa sam od sebe i bila san na kontrolu i sve je u redu.Samo me zabrinjava taj cudni iscjedak ako se moze nazvat tako.Zadnja menstruacija je bila 15.4. Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak je normalan i ukazuje na plodne dane.

miki 5

Poštovani,
trudna sam 14 tjedana. Danas sam bila kod liječnika koji mi je rekao da imam "nedobar iscjedak", da ukazuje na bakterijsku infekciju. Prepisao mi je DALACIN kremu za rodnicu. Sad čitam uputu o njima i piše da se u trudnoći ne proporučuje primjena pogotovo u 1.tromjesečju zbog nedovoljno podataka o sigurnosti primjene, a može se koristiti za liječenje ako za time postoji prijeka potreba tijekom 2 i 3 tromjesečja.
Molim za savjet i mišljenje jer mene je sad uopće strah koristiti taj lijek, a liječnik kaže da se ta infekcija treba liječiti (makar nije radio briseve). Što da radim?
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koristite je.Sad više niste u prvom tromjesečju.

miki 5

OK,hvala,jako sam uplašena jer želim samo najbolje svojoj bebi. Sinoć sam prvi put koristila, danas me malo dolje u trbuhu probada i cijeli dan "curi" iz mene, već sam nekoliko dnevnih uložaka promijenila. Pretpostavljam da je to normalno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iscjedak je posljedica upale. Nastavite s terapijom.