iscjedak menstruacija trudnoća

ivanica0312

Postovani otvorila sam novu temu jer nisam nasla nista slicno. Ovako stvari stoje. 20.12sam imala abortus iz zdravstvenih razloga i sve je proslo bez ikakvih komplikacija. Na pregled doktoru dosla sam 2.1i rekao mi je da ce mjesecnica nastupiti za dva do cetri tjedna,sto bi trebalo biti sada. Trenutno pijem klavocine zbog bolesti no par dana prije istih sam dobila bijelo zuckasti iscjedak bez mirisa a sada je samo bijel i prilično rastezljiv. Od 2.1sam dvaput imala spolni odnos sa prezervativima koji sigurno nije pukao i nije bilo ejakulacije. Zelim da mi prvo isključite mogucnost trudnoće ner sama sebi stvaram paniku i stres u glavi makar znam da ne nemoguce. Zadnjih pet sest dana me bole jajnici kao da vu dobiti i imam taj iscjedak inace mi ke ciklus do 31 dan. Zanima me vase misljenke da lo nastupa mjesecnica tr da li je moguca trudnoca uz zastitu i bez ejalulacije?
Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći. Menstruacija bi vam trebala nastupiti ovih dana.

ivanica0312

Postovani hvala vam puno na odgovoru utjesili ste ne. Odnkst je stvarno bio zasticen i nije puknuo nikako tako da se nadam da se nemam cega bojati. .. samo da dode jer nema nikakvih naznaka osim iscjedka i boli. Koji je u intervalima povećan

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

ivanica0312

Postovani vec sam vam pisala upravo u ovoj grupi naime nakon ab liječnik mi je 2.1 rekao da ce od tad nastupiti menstruacija za dva do cetri tjedna.u tom periodu imala sam sva put odnos koji je bio sa prezervativom koji nije pukao i noje bilo ejalulacije
Ja imam bijeli iscjedak cijelo vrijeme i povremeno me zaboli dplje da li imam razloga za brigu zbog trud. I da li mislote da bo uskoro mogla nastupiti menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o mogućnosti trudnoće.