Iscjedak u 9 mj.trudnoce

Ines Lena Zagreb

Postovani! U 37 tj trudnoce sam i unazad mjesec dana muci me pojacani iscjedak koji je uglavnom zute boje. Trosila sam gynodaktarin,plymicol,canesten medjitim nije mi.nista bolje. Svrbez i peckanje nemam pa se pitam da li je uopce rijec o gljivicnoj infekciji. Molim.Vas da mi odgovorite o cemu.se moze radit jer sam.sada vec poprilicno.zabrinuta obzirom da je iscjedak dosta jak i obzirom da je zute.boje. Inace se osjecam dobro.i.nemam nikakvih drugih poteskoca. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teško mi je reći odavde bez pregleda jer mnoge bakterije daju sličan tip iscjetka.
Moje pitanje je da li ste radili bris rodnice od 34. do 36. tjedna koji mora napraviti svaka trudnica?
Mogli bi probati koristiti Dalacin cremu ili još uvijek stignete napraviti bris rodnice na aerobe.