Izostanak druge menstruacije nakon kiretaze

Sandy2700

Poštovani doktore,

imam 27 godina i bila sam po prvi puta trudna. Na moju najveću žalost u 10.tjednu trudnoce sam imala zadržani abortus. Bebi je prestalo srce kucati. Imala sam 18.2 kiretazu, nakon toga par dana krvarenje, sto je bilo sasvim normalno. Bila sam također na pregledu i doktor je rekao da je sve u savršenom redu. Pa mi je bilo malo lakše. Nakon toga sam dobila normalno menstruaciju 25.3., jer je i doktor rekao da će malo kasniti pa me to nije brinulo. Što je moj problem i pitanje. Meni još nije došla menstruacija od 25.3. a danas je već 38.dan. Test sam radila i negativan je. Mi spavamo bez zastite tako da me ne bi trudnoca iznenadila. Moje pitanje glasi zašto mi toliko kasni ? Dali je to normalno? Prije sam imala ciklus uvijek svaki 28.dan.

Puno vam hvala na odgovoru

Lijepi pozdrav
Sandra

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam zašto vam kasni. Ne radi se o trudnoći.O uzrocima izostanka menstruacije sugeriram da pročitate prijašnje postove koji govore o tome.