Izostanak mjesečnice više od 2 mjeseca

majicamaja10

Poštovani,

javljam Vam se jer sam zaista zabrinuta. Imam 24 godine. Moji menstrualni ciklusi nikada nisu bili ujednačeni i znala mi je mjesečnica kasniti od tjedan do dva tjedna. Sada nisam dobila od 27.4. Zadnja mjesečnica je bila zaista bolna. Imala sam spolne odnose s prekinutim snošajem, ali sam nakon 3 tjedna, budući da mi redovito kasni, napravila test za trudnoću. Bio je negativan. Napravila sam ga oko podneva, jer je na njemu pisalo da je siguran i da se može koristiti u svako doba dana iako su mi preporučili da ga obavim ujutro. Nisam mogla čekati budući da mi je to bio veliki stres. Zanima me što napraviti dalje? Imam osjećaj napuhanosti, ponekad me boli područje jajnika, grudi su mi najnormalnije. :/

Unaprijed hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test. Ako je negativan javite se na pregled. Vjerovatno se radi o anovulacijskom ciklusu.