Jesam li trudna

Neiskusna184

Hvala vam na informaciji, tako sam i predpostavljala da su neplodni dani. Zadnjih 3-4 mjeseca mi se bila redovna a prije toga bi mi znala kasnisi i po par dana ili urani ali moj ginegokog kaze da je to sve uredu. Jos jednom hvala na informaciji

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Lara95

Poštovani doktore,
zadnja menstruacija mi je bila 27.1.
sada je 2.3. i ja jos nisam dobila. Dogadja mi se da mi ciklus varira par dana no sada sam već zabrinuta. Mislite li da je prerano da se napravi test za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije prerano. Svakako ga napravite.

Lara95

Iako je ovaj mjesec imao 28 dana te mi stoga kasni za sada samo 2? Puno Vam hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test.

tancica

Postovani doktore, vrlo ste dragi i puno od pomoci! happy))
Nadam se da cete me razrjesiti i ovaj put nedoumica. Naime, 7.1 decko i ja imali smo spolni odnos koristeći mwtodu prekinuti snosaj.nikad vise!!!
Mjesecnicu sam trebala dobiti 17.1 no ja sam se uzrujala i stalno razmisljala jesam li trudna te mislim zbog toga odgodila dolazak menge. Napravila sam test nakon 3 dana kasnjenja prvim urinom-test negativan. Mjesecnica je stigla na 5 dan kasnjenja, dakle 22.1 no neoubicajeno jer prvi dan jako abo krvarenje i bol, a tek drugi obilna krv. Sljedeca je dosla tocna ko svicarski sat! 22.2 no opet prvi dan manneg intenziteta, a tek 23. Obilna. normalno krvarenje uz par ugrusaka, no 5 dan inace zadnji dan menge pojavill mi se smeđi iscjedak sto me jako zabirnulo!!! I grudi su me uzasno bolile prije te menge a u prijasnjima nikad! jucer sam osjetila da su mi grudi mekane i malo napuhane alli ne znam tocno reci je li su povecane jer ne volim i nikad nisam promatrala svojw grudi, u buduce cu obavezno Jer se ne zelim opet dovesti u ovu situaciju! Mislim da su mi bradavice par nijanso tamnije od areola, je li to normalno?jutros sam mjerila bazalnu i bila je 36.6, moja uobicajena temp. Narucena sam kod ginekologa no molim vas vase misljenje!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Zbog toga ne morate ginekologu.

korisnik 555

Poštovani,

imam jedno pitanje, prethodnu mjesečnicu sam dobila uredno, prva tri dana je bila dosta jaka, a ostala tri nešto slabija, sada za vrijeme ovulacije sam ima proziran rastezljiv iscjedak, zanima me za osnovu toga dali mogu biti trudna?

Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

NIste trudna.

Postovani,

Menstruacija mi je pocela 12.02., odnos sam imala 21.2. oko 03:30 ujutro. Decko i ja smo imali nezasticeni spolni odnos prilikom kojega je on 2x svrsio van mene. Nakon prvog puta se oprao, pa smo nastavili dalje, opet je svrsio van mene. Mislim da mi je ovulacija bila 26.02. jer sam imala gust, bijel iscjedak. Jako sam zabrinuta. Uradila bih test na trudnocu ali kada tocno mogu ustanoviti jesam li trudna i da li sam prilikom tog odnosa bila u neplodnim danima?

Hvala i lp

zabrinutam55

Postovani, zanima me kolika je mogucnost trudnoce od predejakulata na prstima? I dali ste imali takav slucaj ili culi za trudnocu tim putem? Te dali je normalna mjesecnica srednjeg inteziteta 5 dana, 6 dan smedji iscjedak, a zatim 7 i 8 dan malo iscjedka pomjesankg sa svjetlom krvi ili je to tzv lazna menstruacija? Zahvaljujem se na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test na trudnoću najranije napravite u vrijeme očekivane menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinutam eucirajte se. Ovaj forum služi za pametnija pitanja.

zabrinutam55

Ma postovani doktore pokusavam se ja educirati sto vise u vezi toga, ali kad na internetu ima stvarno svakakvih informacija. A ja seksualnog odnosa bas penetracije nisam imala jedino 'prstenjacenje' (ispricavam se na izrazu) na kojem je moguce bilo predejakulata, i od tad sam imala mjesecnicu ali nakon te mjesecnjce stalno osjecam mucnine i temperatura mi je stalno povisena. Tako da vise ni sama ne znam sad bila sam kod doktorice obiteljske medicine i rekla je da ni ona ne zna te me pitala dali sam trudna, zato se i obracam vama za pomoc jer sam stvarno u velikom strahu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna.

pele95

Postovani, imao sam sinoc analni seks sa devojkom. Svrsio sam u anus i kada je dosla kuci nakon nekoliko sata rekla mi je da joj je sperma iscurela i presla na butine i na vaginu. Dok smo lezali u krevetu nakon analnog seksa nista nije izlazilo tek kada se vratila pesaka kuci videla je i osetila da izlazi. Da li postoji mogucnost da zatrudni i da li da kupim sutra tabletu za dan posle? Unadpred hvala!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Prema opisanom ne treba ni pilula za dan poslije.

znatizeljan765

Dobar dan trebala sam dobit u subotu znaci 7.3. Zadnja menstruacija mi je završila 14.2. Cuklus mi trsje inace 25 dana.. zadnji spolni odnos mi je bio 1.3. I jako me boli desni jajnik.. kakve su sanse da je u pitanju trudnoća? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji. Napravite test na trudnoću.