Jesam li trudna?

Marija-M

Pozdrav, pijem kontracepcijske pilule adexa, kako pise na uputama (21 dan pa 7 dana pauza neovisno ako još nije završila menstruacija), uglavnom novo pakiranje sam počela piti a menstruacija mi je trajala još 2 dana, nakon 7 dana od početka uzimanja nove doze i 5 dana od završetka menstruacije imala sam odnos sa dečkom i on svršio u meni, nakon 3 dana od toga dobila sam lagano krvarenje koje mi još uvijek traje i navečer lagane bolove na dnu trbuha. O čemu bi se moglo raditi, je li moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

O probojnom krvarenju uz pilule.

MisterNo5

Pozdrav doktore, dečko i ja smo imali redovne zaštićene odnose, ni jednom bez zaštite te on ni jednom nije ejakulirao u prezervativ izvadimo ga uvijek bar 7-8 sekundi prije ejakulacije, no menstruacija mi kasni već 4 dana a ja sam počela dosta jesti prije tjedan dana..molim vas ds mi kažete što je mogući uzrok kašnjenja nadam se da trudnoća nemoze biti, hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema ovome kako ste opisali mislim da se ne radi o trudnoći. O ostalim uzrocima pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

MisterNo5

Bok malu sam gresku napisala ne 4 nego 9,medutim napravili smo test za trudnoću i negativan je, iskreno se nadam da će menzis doći?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenja stvar. Molim.