Jesam li trudna?

helena.miklosic300

Postovani,24.1 sam imala spolni odnos,nakon 10 dana sam imala slabo krvarenje i trajalo je 4 dana. Zatim sam 21.3 bila na ultrazvuku i nista se nije vidjelo sve je bilo uredu.Mogu li ipak biti trudna?? Brinem se..... unaprijed hvala!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Da jeste na UZV pregledu bi se vidjela trudnoća.

flower9

Postovani, napisala sam negdje vec objavu ali ne mogu je pronaci.
Prije prosle mjesecnice imala sam nezasticen odnos nakon kojeg sam u roku 2 dana popila escapelle. Iduca mjesecnica je kasnila do tjedan dana. Nakon toga sam se 'zaigrala' prije oko 3 tjedna od danas pri cemu se on trljao o ulaz u vaginu (prije cega je svrsio, no neko krace vrijeme je u međuvremenu proslo). Također tokom te 'igre' imala sam mjesecnicu. Tu koja je kasnila. Taj mjesec sam pila i sumamed. No ova mjesecnica mi je pak 5 dana uranila.
Trebam li brinuti? Ili je to posljedica escapelle i antibiotika, stresa itd?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trljanjen nećete zatrudniti. O ostalim uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

ena.123

poštovani!
kao sta sam i prije pisala imala sam problema sa menstruacijom. kasnila mi je 12 dana al sam ju dobila uz uzasne bolove koje nikad nisam imala tako jake. Nedavno sam posjetila ginekologa zbog bolovau donjem djelu trbuha. mislila sam da su jajnici te sam isla na vadenje krvi zbog toga da se ustanovi dali je u pitanju upala , hormoni i slicno no nalazi su mi bili uredni. imala sam odnose zadnji put prije manje od mjesec dana no koristili smo zastitu i sva se sperma zadrzala u njemu..kondom je malo spao no ostao je na penisu nije bilo moguce da se prelila.. no ja sam zabrinuta...osjecam mucnine i znam bit naduta no te su mucnine umjerene nisu da me tjeraju na povracanje ili da povracam.. i u lijevoj dojci imam zuckasti iscjedak. u velikoj sam brizii jesam li trudna ili se bezveze brinem i panicarim??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da niste trudna.

miljana123miljana

Imam 17 godina. Sa deckom uradila sledece: Bez koriscenja ikakve zastite vrhom svog polnog organa dodirnuo je vaginu ne ulazivsi u nju, dakle nije bilo penetracije, to je bilo 60 sati pre ovulacije. Ovulacija je bila 10 dana nakon pocetka prethodnog ciklusa. 10 dana nakon ovulacije sam primetila tackasto krvarenje svetlije boje, i osecam srednje jaku bol u grudima nekoliko dana od ovulacije. Imam cikluse koji mi traju od 24 do 32 dana. Da li je moguce da sam u drugom stanju? Kao sto rekoh nije bilo penetracije, u pitanju je dodirivanje povrsina polnih organa i bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djevojka ne postoji šansa trudnoće. Educirajte se jer je većini vaših vršnjaka ovo pitanje smiješno.

Ivana.24ivy

Pozdrav!
Imala sam odnos sa dečkom bez kondoma ali nije ejakulirao u mene te je skinuo kondom ali nakon pola sata smo opet krenuli bez kondoma nije ga stavio u mene ali mi je po površini vagine trljao svoje spolovilo te stavio kondom sada me zanima dali postoji šansa da sam trudna? I dali se mogu simptomi pojaviti nakon 4 dana...i kada mogu kupiti Test za trudnoću ili što prije znati jesam li trudna a da nebu prekasno.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Skoncentrirajte se pa ponovno pročitajte pitanje pa se ponovno javite.

lorka1809

Postovani!
Ovako, imali smo spolne odnose koristili smo kondom nakon sta je ejakulirao sve je bilo dobro nije nista iscurilo no medutim kasnije je primjetio da je malo ispred ko oguljen, prilikom vadenja kondoma s penisa malo je grublje to vadio pa mislimo da se mozda ostetio tada..takoder menstruacija mi varira.. plodne dane osjecam po bolovima u predjelu jajnika.. I po jednom i po drugom smatram da mi nisu plodni dani...samo me zanima kolko je moguce da radi toga ostanem trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su vrlo male.

dina232016

Postovanje, molim Vas mozete li mi odgovoriti. U zadnjih 10 mjeseci imam redovne cikluse svakih 29/30 dana, ovaj mjesec sam 8-mog dan od pocetka menstruacije imala nezasticen odnos, pa jeli moguce zatrudnjeti odmah nakon zavrsetka menstruacije, obzirom da ovaj mjesec imam pojacan bijeli iscjedak koji inace nisam imala, imam osjecaj da imam ovulaciju odomah po zavrsetku menstrualnog ciklusa? Dali je to uopce moguce? I jos prije 15 dana sam radila hormone, svi su ok, osim prolaktina koji je uvecan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom 8. dan još spada u neplodne.

bubi1.2.3.

Poštovani,
imao sam spolni odnos s djevojkom par dana prije no što joj je trebala stići mjesečnica. Koristili smo kondom i nisam ejakulirao, no tijekom odnosa kondom je malo skliznuo s mojeg spolovila(nekih centimetar, dva, ništa drastično). Nakon toga mjesečnica joj je uranila dva dana, trajala je kao i svaka, bila je jednako obilna i bez ikakvih čudnih iscjedaka. Tijekom menstruacije ponovo smo imali spolni odnos te smo koristili kondom i nisam ejakulirao. Nakon toga više nismo imali spolni odnos. No nakon završetka menstrualnog ciklusa počela je osjećati smetnje u donjem dijelu trbuha koji traju i sada, više od tjedan dana nakon završetka cikusa. Postoji li mogućnost trudnoće u ovom slučaju?

marijana24

Postovani doktore sinoc sam s deckom imala nezasticen spolni odnos ali je on prije ejakulacije izvadio na 5 min i ejakulirao van mene a ja sam u plodnim danima, nakon sto je ejakulirao obrisao je i nakon 3-4 sata ponovo smo se dodirivali tj. on je svojim penisom dodirivao moju vaginu i malo glavicem usao, da li je moguce od toga zatrudniti??

Mecika

Postovanje dr. Menstruacija poslednja mi je bila 23.11a poslednji odnos 1.12. Menstruaciju jos nisam dobila. 5.12 mi se pojavio rozikasti sekret samo taj dan. Pre par dana sam uradila 2 testa i oba su negativna pa me zanima koliko su oni sigurni. Bila sam i na uzv al dr kaze da nista ne vidi al se ogradila da nista nije nemoguce i da je mozda rano da bi se videlo. Inace menstruacije su mi redovne od kako sam se porodila. Imam bebu od godinu ipo dana koju dojim pa me interesuje sta vi mislite. Dali je trudnoca iskljucena. Hvala najlepse i puno srece u novoj godini

anamarijaaa

Poštovani,
decko me prstenjačio nakon diranja svog penisa, a i sama sam sebe prstenjacila također nakon diranja njegovog penisa, nismo sigurni je li na prstima bilo tekucine koja izade prije svrsavanja ili sperme. Prije toga je svrsio, pomokrio se i oprao ruke.
Meni je bio zadnji dan menstruacije (6.dan, zapocela 25.12., 35 dana poslije prethodne, ciklus inace od 24-35 dana) i nakon prstenacenja i nakon mokrenja je bilo krvi i prozirne sluzi. Menstruacija mi ponekad urani, a ponekad zakasni. Nevina sam pa je moguce da je doslo do pucanja himena.
Sat i pol do dva nakon toga popila sam jednu tabletu ellaone.
Zanima me je li moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći svakako.

Vicky18

Postovani, do sad sam imala donekle redovite menstruacije, prosli mjesec je uranila dva dana(imala sam grceve tjedan dana prije ocekivane menstruacije), i menstruacija je bila normalna kao i inace, obilna i trajala 6 dana kao i uvijek. Ovaj mjesec su me grcevi uhvatili opet tjedan dana prije ocekivane menstruacije koja bi trebala doci u cetvrtak 5.1. ali su danas grcevi prestali, nisam ih cijeli dan osjetila kao sto sam ih jucer i dobila sam bijeli mlijecno-sluzavi iscjedak bez mirisa iz vagine. Prije 3 mjeseca sam pocela s redovitim spolnim odnosima s deckom nakon dugo vremena sto sam bila seksualno neaktivna, koristimo kondom, i on svrsi van uvijek i to 3-5 min nakon sto ga izvadi. No mene brine ako smo negdje pogrijesili, mozda sam prstima nesto prenijela u rodnicu pa se mozda radi o trudnoci. Zabrinuta sam jer bi trebala doci, a grcevi su prestali, razdrazljiva sam, glava me boli, ne podnosim alkohol, grudi me ne bole, nikad ni nisu prije menstruacije boljele. Molim vas da mi pomognete, hvala i sve najbolje za blagdane Vama i Vasim obiteljima!