jesam li trudna?

marija1301

Bok..momak i ja radimo na bebi i ima 3 tjedna pokusavamo i ja ima 2 tjedna imam pojacan bijelo zuti iscjedak znaci nemoguce je bez dnevnog uloska, danas sam na ulosku vidila tockicu krvi nesto izmedu crvene i smede boje na papiru nije bilo nista ni u toku dana..neznam jesam li trudna ili mi je to zbog tableta? Pila sam 2 antibiotika u kratkom vremenu..jeli moguce da je zbog toga?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo ste nekoherentni. Prvo morate napisati datum zadnje menstruacije i ostale relevantne detalje. Pročitajte prijašnje postove pa vidite kako se to radi.
Na ovakvo pitanje nemam vam što odgovoriti.

marija1301

Oprostite...Zadnju menstruaciju sam imala 7.4 koja je traja skroz normalno ciklus mi je malo pomaknut i sljedecu bi trebala dobit oko 15tog..primjetila sam i sirasti iscjedak..zastitu ne koristimo vec duze vrijeme nego svrsavanje vani dok se nismo odlucili na bebu a to je ovaj mjesec odnose imamo cesto

Enna123456

Postovani..nakon sto mi je kasnilo 2 dana pocela sam piti dabroston..3 dan pijenja tableta..pocelo je krvarenje,obilnije s nekim komadicima.. traje evo danas 5.dan..zakljucila sam da je to menstruacija..proslo je 14.dana od odnosa..i ipak napravim test i od 2-3minute pojavila se neka roskasta 2.crta sad ne znam dal je to od povlacenja mokrace il ne znam vise..nakon 4.5.minuta od pocetka testa nije bilo nista.. dal je moguca trudnoca?

Enna123456

Ispricavam se nisam vas upitala a vezano za prethodno postavljeno pitanje dal bo dabroston izazvao ovako krvarenje il menstruaciju a da se radi o trudnoci ?hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marija prema opisanom radi se o gljivičnoj upali. Sugeriram Canesten kremu izvana kod vas i partnera i nekoliko dana Canesten vaginalete.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ena radi se o menstruaciji. Nikako ne o trudnoći.

Enna123456

Hvala doktore, i ja sam bila sigurna..al me zbunila pojava te 2.crtice iako imam (normalnu) menstruaciju..

Cailin

Postovani zadnji odnos sam imala 25.4. i to mi je bio plodni dan. Decko nije svrsio u mene, prekinuli smo nakon svega minutu, dvije jer nismo imali zastitu. Menstruaciju trebam dobiti za 4 dana, bole me grudi i napuhana sam, no jucer navecer sam promijetila krv na gacicama. Je li moguce da je doslo do implatacijskog krvarenja i da sam trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cailin prema vašem opisu mislim da uskoro trebate dobiti menstruaciju.

Natalinus

poštovani, zanima me mogu li ostati trudna 6 dana prije menstruacije?
zadnja menstruacija je bila 15.4

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su vam uredni ciklusi na godišnjoj razini onda su to neplodni dani i neće doći do trudnoće.

Natalinus

Poštovani, ciklusi nisu bili uredni, zadnjih 5mjeseci mi je menstruacija dolazila cak i do 5 dana ranije..

ivaaaaaaaaaaa1234

Poštovani, dečko je tokom predigre svrsio vrlo malo po vanjskom dijelu moga spolovila, no nisam sigurna dali je sperma dosla do maternice, zanima me postoji li mogucnost trudnoce, jer sam trebala dobiti menstruaciju prije dva dana (inace mi menstruacija nije redovna), a danas sam uz vrlo malo krvi vidjela i smedji iscjedak, inace me jako slabo boli trbuh, ali nikakve druge simptome menstruacije nemam.
Unaprijed vam zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iva šansa nije velika. Ne kasnima vam zbog trudnoće.

Ne znam sta

Doktore, oprostite na smetnji, ali stvarno mi treba Vase strucno misljenje. Dakle, od pocetka ove godine ciklusi mi traju 32/34 dana. Zadnju mjesecnicu sam imala 22.4-28.4. 29.4 sam pokusala imati odnos sa deckom(naravno sa kondomom) medjutim zbog mojih bolova nismo. Imali smo oralni seks I prstenjacio me. Prije 7 dana primjetila sam da me vanjsko spolovilo svrbi I da se iscjedak promijenio. 6.5 sam bila naga sa deckom, nismo imali odnos. Imali smo oralni seks I prstenjacio me. Kada je ejakulirao, to je uradio meni kod grudi. Medjutim, u subotu 7.5 sam primjetila par tockica krvi I prestalo. A 8.5 I 9.5 imam smedji iscjedak, I potreban je ulozak. Strah me od tada. Da li je moguca trudnoca sa gore navedenim? Zasto mi se ovo krvarenje desava (sredina je ciklusa , ovulacija je oko 6.5). Da li je moguce da je par kapi predejakulata doslo u dodir s mojim vanjskim spolovilom te kasnije uslo u rodnicu? Molim Vas da odgovorite, te me rijesite brige. Hvala Vam mnogo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Opisanim situacijama trudnoća naravno nije moguća.

Cailin

Postovani, vec sam Vam pisala pa Vas jos jednom molim za misljenje. Menstruacija mi kasni 2 dana, malo me boli trbuh a grudi su mi nesto splasnule. Ostalih simptoma nemam, je li potreban test za trudnocu? U zadnje vrijeme sam pod stresom.

Cailin

Samo javljam da je mjesecnica stigla i unaprijed zahvaljujem na strpljenju i odgovoru. Pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.