jesam li trudna??

bumblica007

Poštovani,

menstruacija mi je trebala doći jučer,ali nije. Bila sem kod ginekologa nedavno i utvrdio je da imam gljivičnu upalu rodnice, koja je prestala pred nekoliko dana.Bila sam samo na pregledu. Osjećam bol u donjem dijelu trbuha i bole me grudi. Trebam paničariti ili će menstruacija samo kasniti? Menstruacija mi je znala doći 3 dana prije. A sad je nema. Pomozite!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne znam da li ste trudna. Da napravite test na trudnoću?sigurnije je.

bumblica007

Poštovani,

ok. Pričekat ću još par dana i onda ako ne dobijem, napravit ću test..

booook

Postovani,

24.11 imala sam spolni odnos.
Toga istog dana trebala mi je doci menstruacija
ali ko i obicno kasnila je i dosla 4 dana nakon, sto bi zacilo 28.11.
Trajala je kao i uobicajeno 5-6 dana i od tada nisam viae dobila menstruaciju.
Po mom racunanju sljedeca bi trebala doci sad za par dana, ali sam sumnjicava
dali ce uopce doc. jer nismo koristile kondom.
Postoji li mogucnost da sam trudna iako sam spolni odnos imala na dan kada sam trebala dobit menstruciju
tj. nisu mi bili plodni danu. Takoder sam gledala prve simptome a to je samo ucestalo mokrenjw sto nemora odmah biti povezano s trudnocom
Molim vas obavjestite me trebam li se brinuti i sto mi je ciniti????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Test na trudnoću napravite za svaki slučaj. Ne radi se o trudnoći sa velikom vjerovatnošću ali ipak.
Menstruacija vam kasni mjesec dana ako ste dobro napisali?

busic112

Dobar dan..
Menstruacija mi kasni vec tjedan dana..imala sam odnos sa deckom aa pritom nismo koristili zastituu..imam bjeli iscjedak iako sam procitala da je to normalno u trudnoci..ima li potrebe da napravim test za trudnocuu...iako ovaj sam mjesec imala mucnine ii prsa me bole..jesam li trudna ili bolesna mozda??hvalaa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam kasni menstruacija, prvo napravite test na trudnoću.

dzennyqw

postovanje,da li sam nevina jos ako je penis usao malo..dakle nisam osjetila ni bol nit sam krvarila i to smo radili bez kondoma ali nije svrsio nikako pa me zanima postoji li ipak neka mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom jeste. Ako nije bilo ejakulacije u rodnici neće doći do trudnoće.