Kasni menstruacija

zagreb1993

Poštovani!
Kasni mi menstruacija 2 dana, inace je redovita ili zna uraniti čak. test sam radila na dan kada sam trebala dobiti i bio je negativan. Nikakvih simptoma nemam, za razliku od inace. Zanima me koji bi razlog mogao biti. I nadam se da trudnocu mogu isključiti?!
Hvala
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ostali uzroci, stres, anovulacija, cista, upala, pcos i slično.