Kasni Menstruacija.

Ema994

Dobar dan,
ja i decko smo imali nezasticen odnos pre tri nedelje. Meni menstruacija kasni 4 dana, a pritom on nije ejakulirao u meni. Znam da je jos rano da se obratim ginekologu ali bih volela da znam da li je moguce da sam u drugom stanju? imam bolove vec 3 dana u stomaku kao pred menstruaciju.
poslednji put sam dobila 26.02. a trebala sam da dobijem 26.03. Radim dosta u zadnje vreme. Razmisljam da uradim test?

Jos samo jedno pitanje. Ako se radi o trudnoci da li moze da se prekine pilulom i da li je to u Srbiji dozvoljeno i koji jos nacini postoje?

Hvala Vam unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći.
Napravite test. Abortivna pilula u Hrvatskoj nije registrirana a za Srbiju zaista ne znam.

Ema994

Danas rano ujutru sam dobila menstruaciju i jake bolove koje i imam svaki put.
Cula sam za pilulu al sam i cula da nije odobrena u Srbiji.

Hvala Vam na brzom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.