kašnjenje

mercedes92

Postovani,
Prema kalendaru sam trebala dobiti menstruaciju u subotu,prije dva dana. Imam bolne grudi,pristice i zivcana sam vec tjedan dana. Vrlo sam zabrinuta i bojim se da neću dobiti menstruaciju. Decko i ja imamo redovite odnose (svaki drugi dan ili dva dana pa dva ne,ovisi). Nismo napravili jos test. Ne mislim da je potrebno jer nikad ne svrsi u mene,već par sekundi ranije prestanemo s odnosom. Imate li kakav odgovor za mene da se ne bi trebala brinuti,je li normalno da se brinem i sto da radim?
Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite prvo test. Malo oscilacije ciklusa su normalne i ne treba odmah zbog toga paničariti.