Kasnjenje

marija0987

Ovako,posljednja menstruacija bila mi je 19.8.,decko i ja imali smo spolni odnos bez zastite,nekoliko dana nakon menstruacije...dakle nisu bili plodni dani. On nije ejakulirao unutar mene. Sad mi kasni 8 dana,imam bolove u donjem dijelu trbuha bas kao i pred menstruciju,ali nikako ne dobivam..usput,bila sam prehladena neko vrijeme i jos uvijek sam malo,ali ne uzimam nikakve antibiotike...zanima me postoji li mogucnost trudnoce? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne. No vidim da ne znate određivati plodne dane, imate odnose bez zaštite, neiskusni ste, stoga ipak preporučam test na trudnoću.