kasnjenje menstruacije

deica610

molim vas za pomoc,zadnja menstruacija mi je bila 13.9 nisam je dobila u 10. ni 11. mjesecu. ali sam imala bolove u trbuhu kao da cu dobiti menzis,imali smo odnose prije toga bez zastite ali smo uvijeka pazili, i on cak misli da ne moze imati djecu.sad mi je poceo izlaziti smedjo-crveni iscjedak.moze mi netko objasnit nesto.bojim se kupit test da nisam mozda trudna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o trudnoći. Sutra ujutro napravite test.

sara90

Poštovani, Zadnju menstruaciju sam imala 30.5, danas je jos nema, ne znam sta se dogada, spolni odnos nisam imala, dali je moguce da teretana i ljeto i to moze tako dugo usporit taj proces, Unaprijed Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je. No ipak sugeriram pregled i uzv.

sara90

Hvala na odgovoru, imam povremene onako slabe bolove u desnom, nekad ljevom jajniku i svakodnevno iscjedak, pogotovo poslije treninga, al eto nema je

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.