Kašnjenje menstruacije

Eny0704

Poštovani,
evo ovako,zadnji spolni odnos sa momkom sam imala 2.1,zatim sam dobila normalno menzes 15.1,i zatim 12.2...e sad danas je 1.4 i ja još nisam dobila,s time da 18.2 mi je umrla strina od moždanog udara,pa onda dosta svađa u kući imam,u ovom razdoblju sam imala i visoku fibru,upalu grla,i sad u zadnje vrijeme imam problema sa hemeroidima..s time da sam inaće dosta jela suhu hranu i skoro ništa kuhano,al ima možda negdje 2 tjedna da sam okrenila prehranu,izbacila kruh i počela jest više kuhaniju hranu i lakšu,i počela sam se više kretat..Nisam još bila kod doktora i nisam radila testove pa onda mislin da bi mi bilo vrijeme da oden hehe,e sad dali bi mi možda znali reć zašto ovako kasni i dali ima mogućnosti da sam trudna? Hvala...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nabacali ste dosta bezveznih činjenica. Ako ste spolno aktivna napravite test na trudnoću. Za početak.

ssarci

lijep pozdrav!

trebala bih savjet... inaće imam dijagnosticirane policistične jajnike. do sada sam pila diane 35,no od prije 2 mj sam na pauzi. zm je bila 28.2. prije 5 dana imala sam spolni odnos koji nije bio zaštićen.bilo ih je nekoliko. tijekom odnosa došlo je do ejakulacije u rodnicu. menstruaciju još do sada nisam dobila i nemam nikakvih simptoma da bi trebala doći. zanima me kolike su šanse za trudnoću?

unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su male no nisu u potpunosti isključene.

megggy

Poštovani!
ovak meni kasni menstruacija 3 dana. inače mi je redovna svaki 28 dan, prije mjesec dana imala sam gljivićnu infekciju i lječila sam to vaginaletama, zatim mi se to ponovo pojavilo nakon tjedan dana, i prestalo nakon 2 dana, i prije menstruacije mi se opet pojavilo, ovaj mjesec menstruaciju sam trebala trebala dobit 1.4 a nisam.
inače imam odnose s dečkom ali koristimo kondome. mene zanima dali meni kasni zbog te gljivićne infekcije . hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno od upale kasni. Napravite za svaki slučaj test.