Kasnjenje menstruacije

rafaello

Postovani, seks sam vec par puta imala sa kondomom, nije nikad svrsio u mene vec u kondom, samo je dva puta puknuo kondom tijekom seksa na ulazu u mene al decko nije bio pred svrsavanje. Danas mi je 27.dan i nisam jos dobila menstruaciju. Mislite li da se nedaj Boze radino trudnoci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se nebi trebalo raditi o trudnoći.

amnjatr13

Ja i decko smo prije dvatjedna imali prvi spolni odnos pazili smo da budu neplodni dani ciklusa koristili smo kondom i prije ejakulacije on je penis izvadio van e sad trebala sam dobit u subotu mjesecnicu ali mi kasni dva dana postoji li mogucnost za trudnocu ili je posrijedi nesto drugo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.

Cinderella19

Postovani Doktore, imala sam posljednju menstruaciju 26.03.2015 i 04.04. sam imala odnos s zastitom, cim je poceo da ejakulira prekinuli smo i on je u kondom ejakulirao,.. dosad jos nisam imala nezasticen odnos.. i taj dan kad smo prekinuli pogledaja sam kondom nije se moglo primjetit da je ostecen.. ali jos nisam dobila menstruaciju a imam bolne grudi ledja, i stomak kao da ttrebam dobiti. imali brige za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

kat4e_Bubu

Postovani
zanima me sledece. Zadnji rizican odnos je bio 30.01 i od tada nisam bila spoljno aktivna. Nakon toga sam imala 3 mjesecnine u glavno uobicajdnom intenzitetom, bojom ... Citala sam po forumima da je moguce da i pored mjesecnine neke zene su bile trudne cak i ne znale da su trudne..Molim vas da mi recite dal je to zaista monguce jer me psiha ubiila..nakon svega sam radila i nekoliko testova cak i nakon 40 dana ali svi su bili negativni. Puno vam hvala i ispricavam se ako sam poslala ovo u gresnu temu al sam nova i ne se snalazim bas naj naj..

kejk

Poštovani, zanima me mogućnost trudnoće. Nisam jos napravila test,
no planiram sutra. Menstruaciju sam dobila 1. ožujka , zatim sam imala prvi
spolni odnos s kondomom 19. ozujka, a decko nije uopce ejakulirao. Zatim sam posljednju
menstruaciju dobila 28. ozujka. 13. travnja imali smo peting, decko je svrsio pokraj mene, no ja sam bila
u gaćicama i odmah smo sve obrisali. No nekih dvadesetak minuta do pola sata poslije, on mi je stavio prst u vaginu.
Kolika postoji mogućnost trudnoce ako nije dovoljno dobro obrisao ruke? Menstruaciju nisam dobila, a vec dva dana osjecam bol u grudima i pomalo u leđima. Hvala unaprijed na
odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kat4 bubu ne brinite , ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kejk prema opisanom naravno da se ne radi o trudnoći.

kat4e_Bubu

Puno Vam hvala! Citala sam Vase odgovore i smatram da ste vrhunski ljecnik happy vase odgovore mi vratile psihu u normalu happy Ja se izvinjavam ako nisam pravilno napisala sve ali ja sam iz Makedonije pa zato happy veliki pozdrav do vama!

zabrinuta_123

Molim vas pomoc.Zadnju menstruaciju sam imala 27.03. (ostale 22.02. i 25.01.)i tada mi je kasnila 5 dana,jer sam imala jaku upalu mokracnih kanala,koristila bactrim tablete i injekcije grentamicin,ta upala se nastavila i u narednom mjesecu,pa sam opet pila Bactrim.Mentruaciju sam trebala dobiti 27.04.ali mi kasni vec 5 dana,a imala sam odnos sa momkom 26.04. bez zastite,doslo je do ejakulacije,ali napolje.Postoji li sansa da sam trudna ili mi kasni zbog upale? Hvala vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kat4 Molim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuta ako je to jedini odnos ovaj mjesec, dakako se ne radi o trudnoći. Pričekajte koji dan da nastupi menstruacija.

josipapa

Poštovani doktore!

Molim Vas ako mi možete dati svoje mišljenje o sljedećoj situaciji. Moji menstrualni ciklusi su inače neredoviti, a posljednji spolni odnos se dogodio krajem siječnja ove godine i to u neplodnom danu (zadnji dan menstruacije). Riječ je o prekinutom snošaju. Sljedeće dvije menstruacije su došle na vrijeme i bile su obilne. Problem je što mi sad kasni devet dana iako imam neke uobičajene simptome pred menstruaciju (porasle i bolne grudi, bol). Čitala sam po forumima da su neke cure imale prva dva ili tri mjeseca menstruaciju te nisu ni znale da su trudne što me dovelo do stanja panike. Je li moguća trudnoća? Napominjem da nakon posljednjeg odnosa više nisam bila spolno aktivna, unaprijed hvala!

thegirlgirl

Poštovani,
prošlu menstruaciju imala sam 24.3.
14.4. imala sam nekakvo smeckasto krvarenje koje je trajalo 2-3 dana. Zaštićeni spolni odnos imala sam 19.4. i isti dan nakon toga decko je penetrirao u mene mozda 5-6 puta i odmah smo prestali, nakon toga imali smo zaštićene odnose 22.4. i 29.4.
Ciklusi mi uvijek traju duže od 30 dana, ali nikad više od 45, inače nisu redovni. Danas je 40. dan, sto mislite o cemu se radi i trebam li sumnjati na trudnocu?
Hvala, lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Josipa ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Thegirl, prema opisanom ne radi se o trudnoći. Ciklus na 45 dana nije normalan ciklus, stoga se javite svom ginekologu.

smdj1

Postovani doktore,

trebala sam imati ciklus 27.proslog mjeseca, Medjutim jos uvijek nisam. Imala sam odnose sa deckom 26. ali nije doslo do ejakulacije. Da li je moguce da sam trudna. ili moze biti neki drugi razlog? Hvala unaprijed.

tinatinchi

Poštovani, zadnju menstruaciju sam imala 3.4., ciklusi su mi inače 27-32 dana. 20./21. dan ciklusa sam imala par puta odnos prekinutim snošajem jer sam smatrala da su mi to neplodni dani pa da nema opasnosti, obično ovulaciju prepoznam po bolnim bradavicama, a to sam osjetila prije neka dva tjedna.. nije ni ujednom trenutku bilo ejakulacije u rodnicu. Ali sad me ipak hvata pomalo strah od trudnoće. Grudi su mi natečene, pomalo bolne sa strane kao u pmsu, bradavice potpuno bezbolne i bez promjena, imam i oskudan bijelkasti iscjedak zadnjih par dana...postoji li ipak šansa za trudnoću? u ponedjeljak ću napraviti test.. zahvaljujem na odgovoru, pozdrav