kašnjenje menstruacije

dancy

Dobra većer.6 dana mi kasni menstruacija,u 6mj 2014 godine imala sam treći porod carskim rezom i zbog bolesti sam dala podvezat jajnike,radila sam test na trudnoću i negativan je.Inače sam do sada imala obilne menstruacije i znale su trajat po 13 dana,sad neznam koji bi urok izostanka menstruacije mogao biti.Čitala sam na internetu da sterilizacija nije 100% sigurna kako kontracepcija i da se može dogodit vanmaternična trudnoča

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite, ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

buba1000

Poštovani,
mjesečnica mi kasni već 2 dana, i bojim se da sam trudna. Zadnju menstruaciju sam dobila 22.4.15. S dečkom sam imala nezaštićeni spolni odnos 16 i 17.5, nije ejakulirao u mene.To bi trebali biti neplodni dani no čitala sam na internetu da je trudnoća moguća i u to vrijeme.Malo me bole grudi, iako sam čitala da to može biti i znak trudnoće. Razmišljam da kupim test za trudnoću, no prije bih voljela znati vaše mišljenje. Postoji li mogućnost da mi kasne radi stresa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće da kasni od stresa. ALi ipak napravite test.

rouse5

Poštovani,
menstruacijsi ciklus mi traje 28-31 dan. Zadnju menst. sam dobila 17.4 te imala spolni odnos 25.4 i 9.5. po tome su to neplodni dani. prvih 20 sekundi smo imali nezaštićen odnos a poslije zastićen. Jućer sam napravila test koji je pokazao negativano ali nekon par sati, 3-4 sata pojavila se jos jedna jako slabo vidljiva crtica, mislim da je to evaporacijska crtica. postoji li briga za trudnocu i ako nije to razlog, postoji li mogućnost da mi kasni zbog velikog stresa i prestanka vježbanja svakodnevnih vježbi kod kuće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima. Ne radi se o trudnoći.