kašnjenje menstruacije, trudnoca ?

prija

molim vas savijet, 20god mi je.. menstruacija mi je redovita bila uz dva do tri dana kasnjenja... zadnju menstru. sam imala 19.10.. prosjecan ciklus je 23 dana.. pocetkom 11 mj sam imala spolni odnos.. menstruacije jos nisam dobila 6.12.. nemam nikakvih "trudnickih" siptoma.. jel moguce od nervoze ili nezz.. sta da radim... pomozite i nemoj te mi rec da kupim test..

Dejan Šakoronja, dr. med.

A što drugo nego test. Ako ste imali rizičan odnos i ako je došlo do ejakulacije, trudnoća je svakako moguča.
O ostalim uzrocima kašnjenja menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.