kasnjenje menstruacije zbog pilule

jesen

Imala sam menzes 26 7 koji je trajao par dana ,imala sam odnos oko 11 8 i muz je svrsio u mene i drugi dan sam odma popila tabletu za dan poslje ,medutim nisam dobila menzes ali ne bole me grudi ni nista ,medutim 26 8 imala sam malo krvi nakon odnosa i vise nsta ,jer moguce da tableta nije djelovala , immam bebu 5 mj ,ne dojim ju ,ciklus mi ssvaki 32danaa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je i jedno i drugo. Uz pilulu može kasniti tjedan dana.Svakako napravite i test na trudnoću.

jesen

Upravo sam ga pravila i negativan je ,ponovit cu ga za koji dan i obavezno stavit spiralu ,sestra rekla da boli jako stavljanje spirale pa jaodugovlacim .. i hvala na odgovoruu ,

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

soontobeDr

Postovani, pijem Microgynon pilule redovno, proslu menstruaciju sam dobila 5.8., 7.8. sam pocela sa novim pakovanjem pilula medjutim mislim da sam popila 2 pilule u jednom danu nekada pri pocetku, tako da sam zavrsila sa tablom dan ranije od planiranog. Inace dobijem menstruaciju 5. dan nakon zadnje pilule, no danas(1.9.) je 5. dan i nisam dobila. Imala sam odnose 2 puta, dok sam jos imala proslu menstruaciju, nakon toga vise ne, a prije 10 dana sam pila Ciprol antibiotik. Da li je moguce da je doslo do trudnoce, ili mozda trebam sutra(petak, 2.9.) dobiti menstruaciju, posto bi taj petak bio 5. dan, da nisam uzela 2 pilule u jednom danu? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Dobit ćete menstruaciji u ovoj pauzi.