Kasnjenje menstruacuije

Matea23

Poštovani zadnja menstruacija mi je bila 31.3 i presla u 4 mj trebala sam ju dobit opet krajem 4 mj i pocetkom ovoga ali nije dosla,spolne odnose nisam imala i prije toga mi je dolazila redovito tj svaki mjesec ,koji bi mogo biti razlog kasnjenja?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cista, upala, stres, izostanak ovulacije, pcos, gubitak kilograma, jaka tjelovježba, naglo debljanje, problemi sa štitnjačom i sl.