Kasnjenje mjesecnice

Nikolina13

Dobar vecet. Imam problem. Ovako prije sam uzimala kontracepciju diana 35 i ptrstala sam uzimat. Zadnja mjesecnica mi je bila 6.9 poslije sam imala spolne odnose sa deckom i to bez zaštite prije 2 tjedna napravila sam test i bio je negativan. Dal je moguca trudnoca? I dal sam prebrzo napravila test za trudnocu. Nemam nikakvih znaka da cu dobit mjesecnicu. Prije su mi mjesecnice bile ne redovite sa konzracepcijom su mi postale redovite a sada mi opet kasni ne pijem kontracepciju. Imam 20 gzodina.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test na trudnoću. Savjetovao bih vam dalje pilule za regulaciju vašeg ciklusa.