klomifen-nema menstruacije

srce1301

Doktore,molim vase misljenje..pila sam 2 mjeseca po 1 tabletu klomifena i menga je došla 28.dan,sad sam pila po 2 tablete klomifena,zadnja menga je bila 17.1.,i poslje je nema.zabrinuta sam.bila sam na vađenju krvi,trudna nisam.što bi moglo biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije bilo ovulacije pa se ciklus vjerovatno zbog toga produžio. Pričekajte još koji dan da nastupi.

srce1301

Ali ovulacija je bila 29.1 i 30.1. pratila sam se trakicama.zbog toga mi i nije jasno..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Savjetujem uzv folikulometriju kod svog ginekologa.