Kondom

Hehe123

Pozdrav! Jedno pitanje u vezi prijateljice.. Imali su spolni odnos dan prije njezine menstruacije. Koristili su kondom te je decko svrsio unutra, te su jos 2,3 puta unutra van sa tim kondomom. Decko kaze da nije bilo mnogo unutra. Nju zanima je li moguca trudnoca? Ili cak i ako je doslo do oplodnje je li ta oplodena stanica izasla kroz menstruaciju posto je imala obilnu i trajala joj je 5 dana? Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je imala menstruaciju ne radi se o trudnoći.

Hehe123

Znaci kazete da nikako nije moguce da je trudna? Posto je dobila menstruaciju dan nakon spolnog odnosa, mislila je da je to prebrzo pa da je to mozda jedna od onih "laznih"

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

domac305

Pozdrav! Djevojka i ja imali smo spolni odnos na zadnji dan njezine menstruacije,kondom je ostao citav i svrsio sam van njezinog spolnog organa. Koja je vjerojatnost za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji nikakva.