Kondom skliznuo

zoki1989

Poštovani doktore,
imam jedno pitanje za vas. Tijekom spolnog odnosa, kondom je skliznuo, dakle skroz je spao u nju. Ne znam jesam li odmah primjetio, ili je prošlo neko kratko vrijeme, ali kako je to bilo na početku odnosa, shvatio sam da je spao prije ejakulacije, u to sam siguran, dakle nisam ejakulirao. Postoji li šansa da djevojka zatrudni, pošto je kondom skroz spao?

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće, jer nije bilo ejakulacije.

Ingridic

Postovani,
Pocetak ciklusa bio mi je 25.7.
Danas 31.7. imala sam odnos s kondomom koji je nakon ejakulacije skliznuo na nacin kad je decko izvadio penis kondom je ostao visiti na pola u vagini i na pola izvan...
Tehnicki gledano cak i da se sadrzaj izlio, a koliko smo vidili nije, to bi bilo izvan rodnice ili?
Predlazete li da popijem hitnu kontracepciju ili nema razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bili ste u neplodnim danima, a ukoliko ejakulat nije dospio u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće,

embryo95

Koristim metodu prekinutog snošaja uz korištenje kondoma, 11 dan ciklusa, desilo se da se kondom izvukao do polovine penisa, dakle nije spao sa njega, već se izvukao do pola, primijetio sam to kada sam prekinuo snošaj, dakle u trenutku kada sam penis izvadio iz vagine s ciljem ejakulacije. Siguran sam da nisam ejakulirao dok je penis bio u vagini, ali me brine to što se kondom do polovine izvukao, da li postoji mogućnost trudnoće. Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji nikakva mogućnost da bi zbog toga došlo do trudnoće.