kontracepcija

butterfly1738

Postovanje
14.05. Sam prvi put pocela piti kontracepciju sa prvim danom menstruacije "lindynette" i jucer i danas sam imala odnos sa deckom po 2-3 puta na dan i jucer i danas nam je pri zadnjem odnosu puknuo kondom pa smo nastavili bez kondoma ali smo imali prekinuti snosaj
Dali postoji mogucnost trudnoce s obzirom da je prije toga vec svrsio i jer je doza kontracepcije slaba?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Uzimate kontracepciju.

butterfly1738

Znaci mozemo imati nezasticen odnos sa prekinutim snosajem,ne moram se brinuti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

Lajne.4

Zadnju mjesecnicu sam imala 15. 05. , ciklusi mi traju 26-28 dana. 30.05. Imali smo odnos i koristili smo kondom (kasnije provjerili,nije nista ostecen) i ejakulirao je vani nakon nekih 3-5 sekundi. Da li postoji ikakva mogucnost trudnoce,jer su bili plodni dani? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne trebate brinuti i neće doći do trudnoće.