Kontracepcija i trudnoća

ipmalena

Poštovani,ako mi možete ukazati na kakvo rješenje ili savjet.inače pijem lyn 20 pilule,zadnju popila 27.02,menstruacija nastupila 01.03,trajala svega tri do četri dana,količinski nije bila ista.napravila sam test,clear blue obični pokazao plus-prekjučer,danas gravignost mini-negativan.s obzirom da sam prošli tjedan imala jedan dan temperaturu 39,i samo taj dan proljev,otkad sam počela piti novu kuru kontracepcije,osjećam laganu bol u donjem dijelu.što bi mogao biti uzrok?
Napominjem,na cilest tabletama-ostala trudna i imala još tri "menstruacije"
Zahvaljujem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
obzirom na kontradiktornost nalaza testova preporučio bih da učinite ultrazvučni pregled i izvadite beta HCG iz krvi. Tim pregledima će se sa sigurnošću potvrditi ili isključiti trudnoća.