Krv

anke90

Postovani,ima vec tri dana svako jutro imam ucestalo mokrenje bez peckanja,boli i svrbeza, i kad se obrisem na papiru mi bude svjetla,skroz svijetla krv,i to samo ujutro.Nevjerujem da sam trudna jer prosli mjesec sam imala menstruaciju 25.11 i sada 22.12.Iako sam prosli mjesec imala nezasticene odnose u vrijeme plodnih dana.Menstruacija su mi trajale uredno 6 dana pa me zanima sta bi mogao bit uzrok tome jer svako malo trcim na wc.
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imate upalu mjehura. Javite se obiteljskom liječniku.

TheMissTea

Postovani, interesuje me koliko se marihuana zadrzava u organizmu, ako je neko drustvo pusilo i to na terasi, tako da nije bilo zagusljivo, i bukvalno sam samo malo osetila miris, nisam pusila i onda sam otisla?

TheMissTea

Da li to po mene ima isti rezultat kao da sam je konzumirala? Imam uskoro lekarski pa sam uplasena.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sve ovisi o količini marihuane koja je ušla u organizam, vašoj visini, težini i metabolizmu. Okvirno, marihuana se u urinu može dokazati 2 do 5 dana nakon aktivnog konzumiranja kod povremenih konzumenata. Budući da je niste aktivno konzumirali rezultat će sigurno biti negativan, ukoliko će se mokraća testirati na kanabinoide. To ne spada u rutinske pretrage.

TheMissTea

Hvala puno doktore.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

TheMissTea

Znaci doktore posle 5. dana nece biti vidljivo i da sam npr uzela? Citala sam da se thc zadrzava u organizmu do 3 nedelje pa zato pitam.
Oni su bili na terasi, ja dok sam stajala tu sa njima, osetila sam miris, ali napolju je bilo vece i vetrovito, njih 3 je razmenilo dim i onda sam otisla unutra, iako je bila otvorena terasa u stanu se nista nije osecalo.

Ivo Balenović, dr. med.

Kod redovitih konzumenata marihuana se u urinu zadržava do 30 dana. Kod onih koji je povremeno uzimaju može se naći do 7 dana nakon konzumacije - ovisi o količini koju je osoba konzumirala. Budući da je niste konzumirali na postoji mogućnost da nalaz bude pozitivan

Crvena_pahulja

Dobro vece.
Prije par dana osjetila sam jaku bol jajnika, na dodir me boljelo.. pila sam citav dan cajeve i bol je nestala.
Jutros sam osjetila da mi iscjesak ima cudan miris, u toku dana niaam nista osjetila, medjutim kad sam dosla kuci pocelo me peckati, i svako malo me tjera na wc. Kad mokrim strasno me pece ( ne znam kako opisati, ali jako neugodno) maloprije sam ponovo mokrila, ali kad sam se obrisala na t.papiru je bila krv (svijetle boje ). Mens ne bi trebala biti, jer trebam dobiti za 11 dana..
Nisam isla gin. Jer tek dolazi krajem sedmice..
Nisam bas pametna, ne znam sta je u pitanju.
Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema simptomima vjerojatno se radi o gljivičnoj upali. Savjetujem da u ljekarni uzmete neki od vaginalnih antimikotika (možete ih dobiti i bez recepta), te da uradite analizu mokraće.