KRV nakon odnosa

kate7

postovani pre 1g sam stupila u odnose ali nemam redovne odnose uopste,desava i se po 2,3 mes pauzi.e sad bi htela da mi objasnite zasto nakon odnosa ili dodirivanje vrlo cesto mi se desava da mi se pojavi malo krvi na toalet papira.znaci nije kao menstruacija vec nesto kao vrlo bleda crveno-roze boja.pre nekoliko dana nisam imala odnos nego samo me decko dodirivao sa prstima nije bilo bas grubo,i onda sledeci dan opet malo krvi nekad se pojavi samo jednom nekad 2,3 dana obicno posle mokrenje.znaci da opet ponovin bleda roze boja nije gusta nego je kao voda.molim vas za savet,pomoc

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od ozljeda rodnice, ranice, laceracija tijekom odnosa.
Odavde ne mogu znati.

majamaja9

POSTOVANI DOKTORE! imam jedan problem uvek nakon sto me decko zadovoljava prstima sledeci dan imam malo krvi nakon mokrenje,obicno samo na toalet papir.krv je svetle blede boje nije kao menstruacija.molim vas za pomos i savet.HVALA

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno od iritacije ili grubljih dodira.

majamaja9

Hvala vam puno malo mi je laknulo.samo da pitam jos nesto:jel treba da posetim ginekologa zbog ovo ili nije nista ozbiljno,posto se desava vrlo cesto ali je oskudno roze iscedak

Dejan Šakoronja, dr. med.

Za sada ne trebate pregled.

majamaja9

izvinjavam se samo jos jedno pitanje.trebala sam dobiti oko 8 ovaj mesec pa sad se to krvareje malo pojacalo.jos nie kao menstruacija ali kao najava.jel to je menstruacija koju treba da dobijem ovih dana ili mozda je posledica od to sto sam vam objasnila.kako da razlikujem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom vjerovatno početak menstruacije.